Fotoblog trioda http://trioda.flog.pl/ Fotoblog : trioda.flog.pl. Fotografia to jedna z moich pasji ,całkowicie amatorsko. Zaczynałem od "Druha" Teraz chętnie sięgam po stare obiektywy . Jeśli oglądanie moich zdjęć sprawi komuś przyjemność, będzie to mój Fri, 22 Sep 2017 22:33:55 +0200 Fri, 22 Sep 2017 22:33:55 +0200 pl-PL http://trioda.flog.pl/wpis/12161283/ http://trioda.flog.pl/wpis/12161283/ Fri, 22 Sep 2017 22:33:55 +0200  ::

]]>
http://trioda.flog.pl/wpis/12159634/ http://trioda.flog.pl/wpis/12159634/ Thu, 21 Sep 2017 22:21:13 +0200  ::

]]>
http://trioda.flog.pl/wpis/12157848/ http://trioda.flog.pl/wpis/12157848/ Wed, 20 Sep 2017 21:46:31 +0200  ::

]]>
http://trioda.flog.pl/wpis/12146767/ http://trioda.flog.pl/wpis/12146767/ Thu, 14 Sep 2017 22:04:02 +0200  ::

]]>
http://trioda.flog.pl/wpis/12145158/ http://trioda.flog.pl/wpis/12145158/ Wed, 13 Sep 2017 22:45:43 +0200  ::

]]>
http://trioda.flog.pl/wpis/12143373/ http://trioda.flog.pl/wpis/12143373/ Tue, 12 Sep 2017 22:09:38 +0200  ::

]]>
http://trioda.flog.pl/wpis/12141649/ http://trioda.flog.pl/wpis/12141649/ Mon, 11 Sep 2017 22:02:16 +0200  ::

]]>
http://trioda.flog.pl/wpis/12139904/ http://trioda.flog.pl/wpis/12139904/ Sun, 10 Sep 2017 22:16:52 +0200  ::

]]>
http://trioda.flog.pl/wpis/12137940/ http://trioda.flog.pl/wpis/12137940/ Sat, 09 Sep 2017 22:13:08 +0200  ::

]]>
http://trioda.flog.pl/wpis/12136373/ http://trioda.flog.pl/wpis/12136373/ Fri, 08 Sep 2017 22:08:42 +0200  ::

]]>